Grabitje e armatosur në Graçanicë - Bota Sot
Grabitje e armatosur në Graçanicë

Kronikë e zezë

Grabitje e armatosur në Graçanicë

Më: 12 maj 2019 Në ora: 11:32
Foto ilustrim

Një pompë e derivate të maskuar dhe nën kërcenim të armëve kanë grabitur para nga një punëtor në një pompë të derivateve në Graçanicë.

Policia thotë se rasti është duke u hetuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...