Pejanit i gjendet heroinë, arrestohet - Bota Sot
Pejanit i gjendet heroinë, arrestohet

Kronikë e zezë

Pejanit i gjendet heroinë, arrestohet

Më: 13 maj 2019 Në ora: 11:26
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar pasi që gjatë kontrollimit të tij i janë gjetur dhe konfiskuar gjashtë paketime të vogla substanca të dyshuara narkotike të llojit heroinë.

Gjatë kontrollimit të shtëpisë i është gjetur dhe konfiskuar gjashtëdhjetë e katër (64) paketime substanca të dyshuara narkotike të llojit heroinë. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...