Aksident afër Liqenit të Badovcit, ka të lënduar - Bota Sot
Aksident afër Liqenit të Badovcit, ka të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident afër Liqenit të Badovcit, ka të lënduar

Më: 13 maj 2019 Në ora: 11:32
Aksident afër Liqenit të Badovcit, ka të lënduar

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak minutash afër Liqenit të Badovcit. Raportohet se ka të lënduar.

Lexues kanë dërguar foto nga vendi i ngjarjes.

Siç shihet në foto, të përfshira janë një veturë Mercedes dhe një kombi.

Ekipet policore dhe ato mjekësore janë njoftuar me rastin.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...