Grabitje e armatosur në një bankë në Vushtrri - Bota Sot
Grabitje e armatosur në një bankë në Vushtrri

Kronikë e zezë

Grabitje e armatosur në një bankë në Vushtrri

Më: 15 maj 2019 Në ora: 12:06
Ilustrim

Dy punonjëse të një banke në Vushtrri kanë raportuar se derisa ishin duke punuar në një filial bankar, dy të dyshuar të panjohur të maskuar dhe nën kërcënim të armës nga arka u kanë grabitur një shumë parash.

Të njëjtit  janë larguar në drejtim të panjohur.

 Nuk raportohet për të lënduar.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, njofton Policia e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...