Aksident i rëndë mes dy makinash, dyshohet për viktima - Bota Sot
Aksident i rëndë mes dy makinash, dyshohet për viktima

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë mes dy makinash, dyshohet për viktima

Më: 15 maj 2019 Në ora: 15:32
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në fshatin Fratar të Mallakastrës.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën ndërsa dyshohet për viktima sipas News 24.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendngjarjes ndërsa priten të tjera detaje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...