Publikohen pamjet, aksident i tmerrshëm në Gjakovë - Bota Sot
Publikohen pamjet, aksident i tmerrshëm në Gjakovë

Kronikë e zezë

Publikohen pamjet, aksident i tmerrshëm në Gjakovë

Nga: A.Zh Më: 15 maj 2019 Në ora: 15:36

Një aksident i tmerrshëm komunikacioni ka ndodhur sot në Gjakovë.

Aksidenti ka ndodhur mes një motoristi dhe një minikombi ngjyrë të bardhë.

Sipas pamjeve të siguruara nga “Bota sot”, shihet që motoristi ishte duke udhëtuar me shpejtësi të madhe dhe nuk ka mundur të evitonte përplajes me automjetin tjetër.

Nuk raportohet ende për të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...