Therrje me thikë në Prishtinë, një i mitur dërgohet në QKUK - Bota Sot
Therrje me thikë në Prishtinë, një i mitur dërgohet në QKUK

Kronikë e zezë

Therrje me thikë në Prishtinë, një i mitur dërgohet në QKUK

Më: 15 maj 2019 Në ora: 23:00
Ilustrim

Një therrje me thikë ka ndodhur para pak minutave në rrugën ‘Muharrem Fejza’ në Prishtinë.

Sipas mediave vendore viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe tashmë është dërguar në QKUK.

Gjithashtu duhet shtuar se viktima në këtë rast është një i mitur, mosha afro 16 vjeç.

Në vendin e ngjarjes tashmë kanë arritur edhe ekipet emergjente.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...