Aksident masiv në Lezhë, makina “fluturon” dhe merr përpara pesë të tjera - Bota Sot
Aksident masiv në Lezhë, makina “fluturon” dhe merr përpara pesë të tjera

Kronikë e zezë

Aksident masiv në Lezhë, makina “fluturon” dhe merr përpara pesë të tjera

Më: 16 maj 2019 Në ora: 09:08
Ilustrim

Gjashtë makina janë përfshirë në një aksident që është regjistruar gjatë natës në bulervardin ‘Gjergj Fishta’ në Lezhë.

Një automjet që po lëvizte me shpejtësi është përplasur me pesë mjete të tjera që ishin të parkuara në anë rrugës.

Nga aksidenti nuk ka të lënduar por dëme të shumta materiale. Report Tv sjell pamjet nga vendi i ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...