Bashkëjetonte me një person, babai e merr vajzën me forcë - Bota Sot
Bashkëjetonte me një person, babai e merr vajzën me forcë

Kronikë e zezë

Bashkëjetonte me një person, babai e merr vajzën me forcë

Më: 16 maj 2019 Në ora: 10:14
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dy ditë më parë në Dragash, pasi që i njëjti me dhunë ka marrë vajzën kundër vullnetit të saj, nga aty ku bashkëjetonte me një person dhe duke e kërcënuar e ka mbyllur brenda në një dhomë.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...