Përleshje në Fushë Kosovë, arrestohen pesë persona - Bota Sot
Përleshje në Fushë Kosovë, arrestohen pesë persona

Kronikë e zezë

Përleshje në Fushë Kosovë, arrestohen pesë persona

Më: 20 maj 2019 Në ora: 11:51
Foto ilustruese

Policia ka arrestuar pesë të dyshuar në fshatin Lismir të Fushë Kosovës pasi që të njëjtit ishin rrahur mes vete.

Sipas Policisë katër prej tyre me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje ndërsa i pesti është dorëzuar pasi që kishte dorëzuar vullnetarisht një armë CZ 7.65 mm me gjashtë fishekë e cila është përdorur për kanosje. Të gjithë të dyshuarit dhe viktima kanë pësuar lëndime të lehta dhe kanë marrë tretman mjekësor. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...