E kërcënon se do t’i vendos bombë në shtëpi, arrestohet serbi nga Leposaviqi - Bota Sot
E kërcënon se do t’i vendos bombë në shtëpi, arrestohet serbi nga Leposaviqi

Kronikë e zezë

E kërcënon se do t’i vendos bombë në shtëpi, arrestohet serbi nga Leposaviqi

Më: 21 maj 2019 Në ora: 10:52
Ilustrim

Një femër e nacionalitetit serb nga Leposaviqit ka njoftuar në Polici se i dyshuari i komunitetit serb ka fotografuar shtëpinë e saj dhe i njëjti e ka kanosur se do t’ia vejë bombën.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...