Aksident në Prishtinë - Bota Sot
Aksident në Prishtinë

Kronikë e zezë

Aksident në Prishtinë

Më: 21 maj 2019 Në ora: 18:44
Pamje nga aksidenti

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak çastesh të rrethi që gjendet afër QKUK-së.

Në aksident është përfshirë një veturë dhe një motoçikletë.

Ngasësi i motoçikletës është dërguar për trajtim në QKUK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...