Kanoset personi zyrtar në Lipjan - Bota Sot
Kanoset personi zyrtar në Lipjan

Kronikë e zezë

Kanoset personi zyrtar në Lipjan

Më: 24 maj 2019 Në ora: 09:28
Ilustrim

Një person zyrtar ka njoftuar policinë në Lipjan se është kanosur përmes rrjetit social Facebook nga një i dyshuar.

Është njoftuar prokurori dhe i njëjti ka urdhëruar që rasti të hetohet me tutje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...