Kanosi personin zyrtar, arrestohet një femër në Lipjan - Bota Sot
Kanosi personin zyrtar, arrestohet një femër në Lipjan

Kronikë e zezë

Kanosi personin zyrtar, arrestohet një femër në Lipjan

Më: 1 qershor 2019 Në ora: 11:52
Foto ilustrim

Një femër është arrestuar në Lipjan, pasi ka ajo ka kanosur një person zyrtar.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit e dyshuara është liruar, dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...