Mosmarrëveshje në komunikacion, katër persona rrihen mes vete - Bota Sot
Mosmarrëveshje në komunikacion, katër persona rrihen mes vete

Kronikë e zezë

Mosmarrëveshje në komunikacion, katër persona rrihen mes vete

Më: 6 qershor 2019 Në ora: 12:00
Ilustrim

Policia në Malishevë ka arrestuar katër persona pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje në komunikacion janë rrahur në mes veti.

Njëri nga të dyshuarit ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...