Tiranë/Ngjarje e rëndë te Unaza e Re, hidhet nga pallati një 36 vjeçare - Bota Sot
Tiranë/Ngjarje e rëndë te Unaza e Re, hidhet nga pallati një 36 vjeçare

Kronikë e zezë

Tiranë/Ngjarje e rëndë te Unaza e Re, hidhet nga pallati një 36 vjeçare

Më: 7 qershor 2019 Në ora: 18:54
Ambulanca në vendin e ngjarjes

Një ngjarje ka ndodhur ketë pasdite në Tiranë, ku një e re është hedhur nga kati i dytë i një pallati në Tiranë.

Policia ka bërë me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:45, në zonën e Unazës së Re, ku shtetasja S. M., 36 vjeçe, dyshohet se në kushtet e depresionit është vetë hedhur nga kati i 2 i pallatit.

Fatmirësisht pasi i është dhënë ndihma e parë  dhe është transportuar për në spital, ndodhet jashtë rrezikut për jetën

Sakaq, po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat