Rrah femrën, sulmon edhe Policinë - Bota Sot
Rrah femrën, sulmon edhe Policinë

Kronikë e zezë

Rrah femrën, sulmon edhe Policinë

Më: 10 qershor 2019 Në ora: 12:17
Policia e Kosovës

Policia njofton se ka arrestuar një person të dyshuar në rrugën “Qemal Stafa”, në Prishtinë pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht një femër.

I dyshuari pas arrestimit ka fyer dhe ka kanosur zyrtarët policorë. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat