I dehuri tenton të sulmojë fizikisht bashkëshorten, arrestohet - Bota Sot
I dehuri tenton të sulmojë fizikisht bashkëshorten, arrestohet

Kronikë e zezë

I dehuri tenton të sulmojë fizikisht bashkëshorten, arrestohet

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 11:11
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Vitit nën dyshimin se në gjendje të dehur, ka kanosur dhe ka tentuar ta sulmojë fizikisht bashkëshorten e tij.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pasi i është stabilizuar gjendja nga dehja, është intervistuar dhe është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në Viti, mëngjesin e djeshëm, njofton Policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...