Makina përplaset me kamionin, plagosen burrë e grua - Bota Sot
Makina përplaset me kamionin, plagosen burrë e grua

Kronikë e zezë

Makina përplaset me kamionin, plagosen burrë e grua

Më: 13 qershor 2019 Në ora: 20:12
Ilustrim

Një çift bashkëshortësh kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Fier-Marinzë.

Sipas policisë, në aksident është përfshirë një automjet dhe një kamion. Për pasojë kanë mbetur të plagosur  Luftar dhe Feruze Shehu përkatësisht 77 dhe 78 vjeç, të cilët po udhëtonin me atuomjetin.

Të lënduarit kanë marrë fraktura në trup dhe ndodhen në spitalin e Fierit, jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...