Dy persona në Podujevë, rrahin një grua dhe tre fëmijë për tokë - Bota Sot
Dy persona në Podujevë, rrahin një grua dhe tre fëmijë për tokë

Kronikë e zezë

Dy persona në Podujevë, rrahin një grua dhe tre fëmijë për tokë

Më: 14 qershor 2019 Në ora: 10:38
Ilustrim

Mosmarrëveshjet pronësore që përfundojnë me rrahje janë të shpeshta në Kosovë, ku disa prej tyre kanë përfunduar edhe me vrasje.

Në Podujevë, dje, si pasojë e një mosmarrëveshje pronësore, dy të dyshuar, kanë sulmuar fizikisht një femër dhe tre të mitur (fëmijët e tyre).

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.

Ndërsa, të dyshuarit me vendim të prokurorit dërgohen në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...