Digjen pajisjet e një kompanie - Bota Sot
Digjen pajisjet e një kompanie

Kronikë e zezë

Digjen pajisjet e një kompanie

Më: 14 qershor 2019 Në ora: 10:51
Ilustrim

Policia e Kosovës njofton se ankuesi shtetas i Turqisë menaxher i një kompanie, ka njoftuar se brenda objektit në Graçanicë disa pajisje si Pirun-ngritës (Pirun karrocë) me disa pajisje përcjellëse janë përfshirë në zjarr.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse si dhe zjarrfikësit të cilët kanë arritur ta lokalizojnë zjarrin

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...