Fyen karabinierët, arrestohen - Bota Sot
Fyen karabinierët, arrestohen

Kronikë e zezë

Fyen karabinierët, arrestohen

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 10:37
Ilustrim

Dy të dyshuar janë arrestuar për shkak të pengimit të personave zyrtar në kryerjen e detyrës zyrtare.

Ngjarja ka ndodhur në Mitrovicë dhe sipas policisë të njëjtit duke rrëzuar barrierat e urës kryesore i kanë fyer karabinierët duke i penguar kështu në kryerje të detyrës.

Të njëjtit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...