Vjedh para dhe stoli ari, arrestohet - Bota Sot
Vjedh para dhe stoli ari, arrestohet

Kronikë e zezë

Vjedh para dhe stoli ari, arrestohet

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 12:46
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Ferizaj, nën dyshimin se i para disa dite në shtëpinë e ankuesit, kishte vjedhur një sasi stoli ari dhe para të gatshme.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...