Digjet një lokal në Ferizaj - Bota Sot
Digjet një lokal në Ferizaj

Kronikë e zezë

Digjet një lokal në Ferizaj

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 15:31
Foto ilustrim

Një lokal në Ferizaj, në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri.

Sipas policisë rasti ka ndodhur në rrugën ‘Bajram e Gursel Sylejmani’.

Njësitë relevante dhe zjarrfikësit kanë dal në vendin e ngjarjes të cilët kanë lokalizuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz. Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...