Vdes një femër në QKUK - Bota Sot
Vdes një femër në QKUK

Kronikë e zezë

Vdes një femër në QKUK

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 15:33
Foto ilustrim

Një femër e cila ka qenë duke u trajtuar në QKUK, për shkak të një lëndimi të rënd, ka ndërruar jetë.

Sipas Policisë, viktima ishte nga fshati Samdrexhë, Suharekë. Ndërsa, një person, me urdhër të prokurorit është arrestuar dhe i njëjti është dërguar në mbajtje, lidhur me një rast të ndodhur më 31 maj të këtij viti.

Ndërsa trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat