Mosmarrëveshje rreth linjave të autobusëve, arrestohen dy shtetas të Shqipërisë - Bota Sot
Mosmarrëveshje rreth linjave të autobusëve, arrestohen dy shtetas të Shqipërisë

Kronikë e zezë

Mosmarrëveshje rreth linjave të autobusëve, arrestohen dy shtetas të Shqipërisë

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 15:35
Foto ilustrim

Dy shtetas të Shqipërisë janë arrestuar në pikë kalimin kufitar Vermicë, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje rreth linjave të autobusëve, i kanë sulmuar fizikisht dy viktima meshkuj shtetas të Shqipërisë.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat