Lëndohet në punë - Bota Sot
Lëndohet në punë

Kronikë e zezë

Lëndohet në punë

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 16:24
Foto ilustrim

Një person ka lënduar lëndime trupore derisa ka qenë duke punuar në një kompani në fshatin Banjë të Malishevës.

Viktima  është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor. Njësit relevante dhe inspektori i punës kanë dal në vendin e ngjarjes. 

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori, ndërsa rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat