Aksident në Gjakovë, lëndohen dy persona - Bota Sot
Aksident në Gjakovë, lëndohen dy persona

Kronikë e zezë

Aksident në Gjakovë, lëndohen dy persona

Më: 19 qershor 2019 Në ora: 10:44
Ilustrim

Të martën në Gjakovë ka ndodhur një vetaksident, ku një person është përplasur me një shtyllë metalike

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së martës, ku i njëjti nga pakujdesia derisa ishte duke vozitur me makinën e tij ka goditur një shtyllë metalike.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar drejtuesi i veturës dhe një pasagjer. Të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor, bëhet e ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...