Gjendet një trup i pajetë - Bota Sot
Gjendet një trup i pajetë

Kronikë e zezë

Gjendet një trup i pajetë

Më: 21 qershor 2019 Në ora: 11:45
Ilustrim

Është gjetur një trup i pajetë në njësinë Xibër në Klos.

Viktima i moshës rreth 40-vjeç u gjet i mbuluar me dhe' nga banorët e zonës.

Ai ishte shpallur i zhdukur katër ditë më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...