Grabitje e armatosur në Vushtrri - Bota Sot
Grabitje e armatosur në Vushtrri

Kronikë e zezë

Grabitje e armatosur në Vushtrri

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 15:44
Pamje nga grabitja

Një person ka njoftuar se derisa kishte qenë në shtëpi së bashku me bashkëshorten e tij në Vushtrri, aty kishin hyrë dy persona të panjohur njëri prej tyre me një armë në dorë, dhe nën kërcenim të armës viktimës ia kishin marrë para dhe më pas ishin larguar në drejtim të panjohur.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore, raste është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...