Vidhen stoli ari në një shtëpi në Pejë - Bota Sot
Vidhen stoli ari në një shtëpi në Pejë

Kronikë e zezë

Vidhen stoli ari në një shtëpi në Pejë

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 11:23
Ilustrim

Në një shtëpi në Pejë, persona të panjohur kanë vjedhur stoli ari, njofton Policia.

Një femër ka raportuar se person/na të panjohur me përdorim force kanë depërtuar në shtëpinë e saj, ku nga një dhomë e gjumit kanë vjedhur stoli të ndryshme ari.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të Policisë dhe janë duke hetuar rastin.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...