Dhunohet e mitura në Rahovec, arrestohet i dyshuari - Bota Sot
Dhunohet e mitura në Rahovec, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

Dhunohet e mitura në Rahovec, arrestohet i dyshuari

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 13:59
Ilustrim

Një femër e moshës së mitur ka informuar në Polici se është dhunuar nga një i dyshuar.

I dyshuari është arrestuar  dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit dërgohet në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në Rahovec me 5 qershor, njofton PK-ja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat