Zhduken dy vajza të mitura në Viti - Bota Sot
Zhduken dy vajza të mitura në Viti

Kronikë e zezë

Zhduken dy vajza të mitura në Viti

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 14:16
Ilustrim

Policia e Kosovës, ka njoftuar se janë zhdukur dy vajza të mitura në Viti.

Në raportin 24-orësh të publikuar nga Policia e Kosovës thuhet se, ankuesi mashkull k/shqiptar ka njoftuar në polici se dy vajzat e tij të mitura kanë dalë nga shtëpia dhe nuk janë kthyer më.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 22:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat