Aksident në Fushë-Kosovë, lëndohen tri gra - Bota Sot
Aksident në Fushë-Kosovë, lëndohen tri gra

Kronikë e zezë

Aksident në Fushë-Kosovë, lëndohen tri gra

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 12:14
Foto ilustrim

Tre gra kanë mbetur të lënduara në një aksident trafiku në Fushë-Kosovë.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Luljeta Mehmeti konfirmoi se në aksident kanë qenë të përfshira tri automjete.

“Aksident në rrugën Nënë Tereza, të involvuara tri automjete, një veturë Golf, një kamion dhe një veturë kamionë,  tre persona kanë marrë lëndime”, tha ajo.

Mehmeti shtoi se me rastin janë duke u marrë njësitë e trafikut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...