Gjenden barna të ndaluara në autobus, arrestohet shoferi - Bota Sot
Gjenden barna të ndaluara në autobus, arrestohet shoferi

Kronikë e zezë

Gjenden barna të ndaluara në autobus, arrestohet shoferi

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 12:19
Ilustrim

Policia njofton se në pikën kufitare në Vërmicë jatë kontrollimit të një autobusi në bagazh janë gjetur dhe janë sekuestruar një paketim me 580 pako barna Stilnox-Zolpidem 10 mg (të ndaluara si barna psikotrope).

I dyshuari, shoferi i autobusit është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...