Policia jep detaje për therjen me thikë mbrëmë në Prishtinë - Bota Sot
Policia jep detaje për therjen me thikë mbrëmë në Prishtinë

Kronikë e zezë

Policia jep detaje për therjen me thikë mbrëmë në Prishtinë

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 12:34
Ilustrim

Policia jep detaje për ngjarjen që ka ndodhur mbrëmë në “Beer Fest”.

Sipas Policisë rreth orës 22 e 35 në rrugën “Luan Haradinaj”, në platonë e Pallatit të Rinisë nga një i dyshuar i panjohur është therur me thikë një person.

 Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe më pas është liruar. Po ashtu edhe dëshmitari duke tentuar që të mbrojë viktimën është gërvishtur në dorë aksidentalisht. Njësitë policore janë duke e hetuar rastin. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat