Rrëzohet gjatë orarit të punës, pëson lëndime trupore - Bota Sot
Rrëzohet gjatë orarit të punës, pëson lëndime trupore

Kronikë e zezë

Rrëzohet gjatë orarit të punës, pëson lëndime trupore

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 13:03
Ilustrim

Policia në Malishevë bën të ditur se ishte duke punuar në një punëtori është rrëzuar dhe i njëjti ka pësuar lëndime trupore.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe pas ekzaminimeve mjekësore është liruar. Lidhur me rastin janë intervistuar pronari i firmës dhe viktima. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat