Të shtëna armësh në Drenas - Bota Sot
Të shtëna armësh në Drenas

Kronikë e zezë

Të shtëna armësh në Drenas

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 13:09
Ilustrim

Një përleshje mes dy personave ka ndodhur dje në Drenas.

Policia ka njoftuar se pas informacionit për të shtëna me armë zjarri kanë arritur në vendin e ngjarjes ku është konstatuar një rrahje mes dy personave të dyshuar.

Në vendin e ngjarjes policia ka njoftuar se është gjetur dhe konfiskuar një revole me gaz me një karikator të zbrazët.

Sipas policisë, në vendin e ngjarjes nuk janë gjetur gëzhoja të cilat do të përdoreshin si dëshmi për gjuajtje me armë.

Njësitet policore janë duke e hetuar rastin, përderisa nuk raportohet për personat të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat