Vetëvrasje në fshatin Sojevë - Bota Sot
Vetëvrasje në fshatin Sojevë

Kronikë e zezë

Vetëvrasje në fshatin Sojevë

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 18:55
Foto ilustrim

Një person ka kryer vetëvrasje në fshatin Sojevë dhe trupi i viktimës është dërguar për obduksion, për këtë raporton Prokuroria Themelore e Ferizajt.

Raporti i Prokurorisë nuk tregon për moshën e personit.

“Gjatë 24 orëve të fundit, ka ndodhur një vetëvrasje në fshatin Sojevë, me urdhër të prokurorit kujdestar, trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion”, thuhet në raportin e prokurorisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...