Ja se si ky person në Prizren thyhen xhamin e veturës për të vjedhur një çantë - Bota Sot
Ja se si ky person në Prizren thyhen xhamin e veturës për të vjedhur një çantë

Kronikë e zezë

Ja se si ky person në Prizren thyhen xhamin e veturës për të vjedhur një çantë

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 07:56
Ilustrim

Nuk janë të rralla rastet kur thyhen xhamat e veturave me qëllime për të vjedhur gjërat e vlershme brenda saj.

Një rast i tillë ka ndodhur edhe dje në Prizren, ku një person ka thyer xhamin e një veturës dhe ka vjedhur një qante që ndodhej brenda saj.

Media mëson se rasti ka ndodhur në parkingun e “Abi Çarshia” në Prizren.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat