I gjendet heroinë gjatë kontrollit fizik, në pranga 30vjeçari - Bota Sot
I gjendet heroinë gjatë kontrollit fizik, në pranga 30vjeçari

Kronikë e zezë

I gjendet heroinë gjatë kontrollit fizik, në pranga 30vjeçari

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 09:54
Foto ilustrim

Policia e Fierit ka arrestuar një 30-vjeçar pasi gjatë kontrollit fizike i janë gjetur 9 doza heroinë.

Në pranga ka rënë shtetasi S.S, 30 vjeç, banues në Patos.

Sipas policisë, 30-vjeçari kishte si qëllim që lëndën narkotike ta shiste tek klientët e tij. Materialet i kaluan Prokurorisë Fier për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e lëndëve narkotike”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat