Istogasit i gjendet kallash në shtëpi, arrestohet e më pas lirohet - Bota Sot
Istogasit i gjendet kallash në shtëpi, arrestohet e më pas lirohet

Kronikë e zezë

Istogasit i gjendet kallash në shtëpi, arrestohet e më pas lirohet

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 13:15
Foto ilustrim

Policia në Istog ka arrestuar të martën një person pasi ai kishte mbajtur në shtëpinë e tij një armë zjarri në mënyrë ilegale

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së martës në Istog, ku policia tek i dyshuari ka gjetur dhe konfiskuar një armë zjarri të tipit AK-47 dhe 26 fishekë.

Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e ditur se pas intervistimit, me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...