Djali rrah nënën, arrestohet - Bota Sot
Djali rrah nënën, arrestohet

Kronikë e zezë

Djali rrah nënën, arrestohet

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 12:49
Ilustrim

Një person është arrestuar në Pejë, pasiqë vazhdimisht konsumon alkool dhe gjatë asaj kohe kishte ushtruar dhunë psikike e fizike si dhe ka kërcënuar nënën e tij.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, njofton Policia në raportin ditor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat