Mirditë, kërcënoi gruan me vrasje, arrestohet i shoqi - Bota Sot
Mirditë, kërcënoi gruan me vrasje, arrestohet i shoqi

Kronikë e zezë

Mirditë, kërcënoi gruan me vrasje, arrestohet i shoqi

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 09:11
Ilustrim

Një burrë 46 vjeç në Mirditë u arrestua nga policia, pasi ëkrcënoi gruan e tij se do ta vriste.

A.SH. kishte armë dhe municione në shtëpi, të cilat iu sekustruan nga Policia.

Pas ëksaj atij iu vunë prangat dhe do të ëprballet në gjyq me dy akuza:  Për dhunën në familje dhe armëmbajtje pa leje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...