Zhduket 17 vjeçarja në Vushtrri - Bota Sot
Zhduket 17 vjeçarja në Vushtrri

Kronikë e zezë

Zhduket 17 vjeçarja në Vushtrri

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 11:24
Foto ilustrim

Një vajzë 17 vjeçare është zhdukur në Vushtrri.

Konkretisht në fshatin Ceceli, një burrë ka njoftuar policinë se vajza e tij 17 vjeçare ka dalë nga shtëpia dje në ora 07:00 të mëngjesit.

Ai gjithashtu ka thënë policisë se nuk di se ku është shkuar dhe nuk di për vendndodhjen e saj.

Policia është duke e hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...