Nis renovimin e banesës, por gjen armë dhe municion - Bota Sot
Nis renovimin e banesës, por gjen armë dhe municion

Kronikë e zezë

Nis renovimin e banesës, por gjen armë dhe municion

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 14:48
Ilustrim

Një person ka raportuar se derisa ishte duke rinovuar banesën e tij në Prishtinë, kishte hasur në një AK/47 dhe pesë karikatorë me 150 copë fishekë.

Njësiti policor ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka bërë konfiskimin e armës dhe municionit. Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori ndërsa rasti është duke u hetuar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat