Merr flakë një shtëpi në Ferizaj - Bota Sot
Merr flakë një shtëpi në Ferizaj

Kronikë e zezë

Merr flakë një shtëpi në Ferizaj

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 15:30
Pamje nga vendi i ngjarjes

Në rrugën “Rizah Matoshi” në Ferizaj ka marrë flakë një shtëpi.

Zjarrfikësit kanë arritur që të lokalizojnë zjarrin dhe ta shuajnë me kohë.

Ekipet e policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin. Ende nuk ka ndonjë konfirmim zyrtarë në lidhje me shkaktarin e zjarrit po dëmet janë të konsiderueshme.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...