Arrestohet për lojëra të fatit

Kronikë e zezë

Arrestohet për lojëra të fatit

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 07:49
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në fshatin Krushë e Madhe të Rahovecit, nën dyshimin se i njëjti në mënyrë të kundërligjshme, në lokalin e tij ka zhvilluar lojëra të fatit.

Gjatë kontrollit si prova materiale janë konfiskuar pesë shtëpiza të kompjuterit, dy printerë, një lexues i kodeve dhe disa tiketa.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat