Zhduket një vajzë në Lipjan - Bota Sot
Zhduket një vajzë në Lipjan

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Lipjan

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 09:17
Foto ilustrim

Një vajzë është larguar nga shtëpia dhe familja nuk ka njohuri për vend ndodhjen e saj.

Rastin ka ndodhur në Lipjan dhe është raportuar nga vëllai i saj. Ndërsa, Policia ka thënë se rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...