Të shtëna me armë zjarri në Podujevë - Bota Sot
Të shtëna me armë zjarri në Podujevë

Kronikë e zezë

Të shtëna me armë zjarri në Podujevë

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 09:22
Foto ilustrim

Pas mesnate në Podujevë, është raportuar për të shtëna me armë zjarri.

“Është raportuar se persona të panjohur, nga një veturë në lëvizje kanë shtënë me armë zjarri ajër dhe janë larguar në drejtim të panjohur”, thuhet në raportin policor.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar, dy  gëzhoja të kalibrit 7.65 mm ndërsa nuk raportohet për lëndime në njerëz. Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat